Adres en openingstijden spreekuur

Heeft u een medische vraag of een medisch probleem? Dan kunt u naar het inloopspreekuur van GZA. Onderaan deze pagina kunt u zien waar en hoe laat het inloopspreekuur plaatsvindt.

Heeft u een dringende medische vraag en is GZA dicht? Dan kunt u altijd bellen met de Praktijklijn via nummer 088 – 112 2 112. Op maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 17:00 uur is de Praktijklijn te bereiken. Wanneer er sprake is van spoed kunt u de Praktijklijn 24 uur per dag, 7 dagen per week bereiken.

Op de pagina naar de dokter kunt u meer lezen over het inloopspreekuur en de Praktijklijn.  

Onze locaties

Almelo

Vriezenveenseweg 170A
7602 PV ALMELO

088-1122102
Almelo@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:30-10:30
Di: 8:30-17:00 9:30-10:30
Wo: 8:30-17:00 9:30-10:30
Do: 8:30-17:00 9:30-10:30
Vr:    

 

Almere

Engelse mijl 6
1318 EN ALMERE

088-1122103
Almere@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Telefonisch spreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:00-12:00
Di: 8:30-17:00 9:00-12:00
Wo: 8:30-17:00 9:00-12:00
Do: 8:30-17:00 9:00-12:00
Vr: 8:30-15:00 9:00-12:00

 

Amersfoort

Utrechtseweg 266
3818 EW AMERSFOORT

088-1122104
Amersfoort@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:00-10:30
Di:    
Wo: 8:30-17:00 9:00-10:30
Do:    
Vr: 8:30-17:00 9:00-10:30

 

Amsterdam Willinklaan

Willinklaan 3
1067 SL AMSTERDAM

088-1122106
Amsterdam@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 10:30-17:00 14:30-15:30
Di: 8:30-17:00 9:00-10:00
Wo: 8:30-17:00 9:00-10:00
Do: 8:30-15:00 9:00-10:00
Vr: 8:30-17:00 9:00-10:00

 

Apeldoorn

Christiaan Geurtsweg 10
7335 JV APELDOORN

088-1122165
Apeldoorn@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Telefonisch spreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:00-10:00
Di: 8:30-17:00 9:00-10:00
Wo: gesloten gesloten
Do: 8:30-17:00 9:00-10:00
Vr: 8:30-17:00 9:00-10:00

 

Arnhem Elderhofseweg

Elderhofseweg 51
6842 CR ARNHEM

088-1122107
Arnhemelderhoeve@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 8:30-17:00 14:00-15:00
Di: 8:30-17:00 14:00-15:00
Wo: 8:30-17:00 14:00-15:00
Do: 8:30-17:00 14:00-15:00
Vr:    

 

Arnhem Groningensingel

Groningensingel 1225
6835 HZ ARNHEM

088-1122108
Arnhemzuid@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:00-10:00
Di: 8:30-17:00 9:00-10:00
Wo: 8:30-15:00 9:00-10:00
Do: 8:30-12:00 9:00-10:00
Vr:    

 

Assen

Schepersmaat 4
9405 TA ASSEN

088-1122109
Assen@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Telefonisch spreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:00-12:00
Di: 8:30-17:00 9:00-12:00
Wo: 8:30-17:00 9:00-12:00
Do: 8:30-17:00 9:00-12:00
Vr: 8:30-17:00 9:00-12:00

 

Baexem

Exaeten 1
6095 PD BAEXEM

088-1122114
Baexem@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:00-10:00
Di: 8:30-17:00 9:00-10:00
Wo: 8:30-17:00 9:00-10:00
Do: 8:30-15:00 9:00-10:00
Vr:    

 

Balk

Wikelerdyk 9a
8561 BD Balk

088-1122116
Balk@gzasielzoekers.nl

  Praktijk open Telefonisch spreekuur
Ma: 9:00-17:00 9:00-12:00
Di: 9:00-17:00 9:00-12:00
Wo: 9:00-17:00 9:00-12:00
Do: 9:00-17:00 9:00-12:00
Vr: gesloten gesloten

 

Budel

Randweg Oost 32
6021 PB BUDEL

088-1122117
Budel@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 8:30-17:00 13:00-14:00
Di: 8:30-17:00 13:00-14:00
Wo: 8:30-17:00 13:00-14:00
Do: 8:30-17:00 13:00-14:00
Vr: 8:30-17:00 13:00-14:00

 

Burgum

Elingslaan 63
9251 MN BURGUM

088-1122119
Burgum@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Telefonisch spreekuur
Ma: 8:00-16:30 9:00-12:00
Di:    
Wo: 8:30-17:00 9:00-12:00
Do: 8:30-17:00 9:00-12:00
Vr: 8:00-16:30 9:00-12:00

 

Delfzijl

Zwet 40
9932 AB DELFZIJL

088-1122124
Delfzijl@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:00-10:00
Di: 8:30-17:00 9:00-10:00
Wo:    
Do: 8:30-17:00 9:00-10:00
Vr: 8:30-13:00 9:00-10:00

 

Den Helder

Burg. Ritmeesterweg 20
1784 VN DEN HELDER

088-1122167
Denhelder@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:00-10:00
Di: 8:30-17:00 9:00-10:00
Wo: 8:30-17:00 9:00-10:00
Do: 8:30-17:00 9:00-10:00
Vr: 8:30-17:00 9:00-10:00

 

Drachten

Noorderend 2
9207 AL DRACHTEN

088-1122127
Drachten@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:00-10:00
Di: 8:30-17:00 9:00-10:00
Wo: 12:30-17:00  
Do: 8:30-17:00 9:00-10:00
Vr: 8:30-17:00 9:00-10:00

 

Dronten

Vossemeerdijk 40
8251 PN DRONTEN

088-1122128
Dronten@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:00-10:00
Di: 8:30-17:00 9:00-10:00
Wo: 8:30-17:00 9:00-10:00
Do: 8:30-17:00 9:00-10:00
Vr: 8:30-17:00 9:00-10:00

 

Duinrell

Duinrell 1
2242 JP Wassenaar

088-1122126
Duinrell@gzasielzoekers.nl

  Praktijk open Telefonisch spreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:00-10:00
Di: 8:30-17:00 9:00-10:00
Wo: 8:30-17:00 9:00-10:00
Do: 8:30-17:00 9:00-10:00
Vr: 8:30-17:00 9:00-10:00

 

Echt

Pepinusbrug 2
6102 RJ ECHT

088-1122129​
Echt@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:00-10:00
Di: 8:30-16:00 9:00-10:00
Wo:    
Do:    
Vr: 12:30-17:00 9:00-12:00

 

Emmen

Wilhelmsweg 85
7814 VG EMMEN

088-1122130
Emmen@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 8:00-17:00 9:00-10:00
Di: 8:30-17:00 9:00-10:00
Wo:    
Do: 8:30-17:00 9:00-10:00
Vr: 8:30-17:00 9:00-10:00

 

Gilze

Prinsenbosch 2
5126 ND GILZE

088-1122131
Gilze@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:00-10:00
Di: 8:30-17:00 9:00-10:00
Wo: 8:30-17:00 9:00-10:00
Do: 8:30-17:00 9:00-10:00
Vr: 8:30-17:00 9:00-10:00

 

Grave

Intendanceplantsoen 1
5363 VZ VELP

088-1122133
Grave@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:00-10:00
Di: 8:30-17:00 9:00-10:00
Wo: 8:30-17:00 9:00-10:00
Do: 8:30-17:00 9:00-10:00
Vr:    

 

Hardenberg

Jachthuisweg 6d
7796 HJ HEEMSERVEEN

088-1122134
Hardenberg@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:00-9:30
Di: 8:30-17:00 9:00-9:30
Wo: 8:30-12:30 9:00-9:30
Do: 8:30-17:00 9:00-9:30
Vr: 8:30-17:00 9:00-9:30

 

Harderwijk

Graaf Ottolaan 26
3843 AM HARDERWIJK

088-1122135
Harderwijk@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:00-10:00
Di: 8:30-17:00 9:00-10:00
Wo: 8:30-17:00 9:00-10:00
Do: 8:30-17:00 9:00-10:00
Vr: 8:30-17:00 9:00-10:00

 

Heerhugowaard

Van Noortwijklaan 2
1701 BP HEERHUGOWAARD

088-1122136
Heerhugowaard@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:00-10:00
Di: 8:30-17:00 9:00-10:00
Wo: 8:30-17:00 9:00-10:00
Do: 8:30-17:00 9:00-10:00
Vr: 8:30-17:00 9:00-10:00

 

Heerlen

Imstenrade 6
6419 PL HEERLEN

088-1122137
Heerlen@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Telefonisch spreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:00-12:00
Di: 8:30-17:00 9:00-12:00
Wo: 8:30-17:00 9:00-12:00
Do: 8:30-17:00 9:00-12:00
Vr: gesloten gesloten
Hengelo

Havezatenlaan 2
7557 VZ Hengelo

088-1122156
Hengelo@gzasielzoekers.nl

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma:    
Di: 8:30-17:00 9:00-12:00
Wo:    
Do: 8:30-17:00 9:00-12:00
Vr:    

 

Hoogeveen

Kinholtsweg 7
7909 CA HOOGEVEEN

088-1122138
Hoogeveen@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:00-10:00
Di: 8:30-17:00 9:00-10:00
Wo:    
Do: 8:30-17:00 9:00-10:00
Vr: 8:30-17:00 9:00-10:00

 

Katwijk

1e Mientlaan 33-35
2223 LG KATWIJK

088-1122139
Katwijk@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 9:00-17:00 9:15-10:15
Di: 9:00-17:00 9:15-10:15
Wo: 9:00-17:00 9:15-10:15
Do: 9:00-17:00 9:15-10:15
Vr: 9:00-17:00 9:15-10:15

 

Leersum

Hoogstraat 8
3956 NB LEERSUM

088-1122141
Leersum@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:15-10:00
Di: 8:30-17:00 9:15-10:00
Wo:    
Do: 8:30-17:00 9:15-10:00
Vr: 8:30-17:00 9:15-10:00

 

Luttelgeest

Oosterringweg 41
8315 PS LUTTELGEEST

088-1122142
Luttelgeest@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:00-10:00
Di: 8:30-17:00 9:00-10:00
Wo: 8:30-17:00 9:00-10:00
Do: 8:30-17:00 9:00-10:00
Vr: 8:30-17:00 9:00-10:00

 

Maastricht

Parkweg 20
6212 XN MAASTRICHT

088 – 11 22 143
Maastricht@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:00-10:00
Di: 8:30-17:00 9:00-10:00
Wo: 8:30-17:00 9:00-10:00
Do: 8:30-17:00 9:00-10:00
Vr: gesloten gesloten

 

Maastricht FV

François de Veyestraat  6
6221 AB MAASTRICHT

088-1122101
Maastrichtfv@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Telefonisch inloopspreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:00-12:00
Di: 8:30-17:00 9:00-12:00
Wo: 8:30-17:00 9:00-12:00
Do: 8:30-17:00 9:00-12:00
Vr: 8:30-17:00 9:00-12:00

 

Middelburg

Laurens Stommeweg 1
4335 AX MIDDELBURG

088-1122144
Middelburg@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:30-10:30
Di:    
Wo: 8:30-17:00 9:30-10:30
Do: 8:30-17:00 9:30-10:30
Vr:    

 

Musselkanaal

De Brink 7
9581 TR MUSSELKANAAL

088 - 1122148
musselkanaal@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 9:00-12:00  
Di: 9:00-12:00  
Wo:    
Do: 9:00-12:00  
Vr: 9:00-12:00  

 

Nijmegen

Dommer van Poldersveldtweg 112
6523 DC NIJMEGEN

088-1122147
Nijmegendommer@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:15-12:00
Di: 8:30-17:00 9:15-12:00
Wo: gesloten gesloten
Do: 8:30-17:00 9:15-12:00
Vr: gesloten gesloten

 

Oisterwijk

Kievitsblekweg 4
5062 SV OISTERWIJK

088-1122149
Oisterwijk@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:00-10:00
Di: 8:30-17:00 9:00-10:00
Wo: 8:30-17:00 9:00-10:00
Do: 8:30-17:00 9:00-10:00
Vr:    

 

Overloon

Stevensbeekseweg 14a
5825 JC OVERLOON

088-1122150
Overloon@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:00-10:00
Di: 8:30-17:00 9:00-10:00
Wo: 8:30-17:00 9:00-10:00
Do: 8:30-17:00 9:00-10:00
Vr: 8:30-17:00 9:00-10:00

 

Rijswijk

Lange Kleiweg 80
2288 GK RIJSWIJK

088-1122151
Rijswijk@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 8:00-16:30 9:00-10:00
Di: 8:00-16:30 9:00-10:00
Wo: 8:00-16:30 9:00-10:00
Do: 8:00-16:30 9:00-10:00
Vr: 8:00-16:30 9:00-10:00

 

Rotterdam

Edo Bergsmaweg 14
3077 PX ROTTERDAM

088-1122152
Rotterdam@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:30-10:00
Di: 8:30-17:00 9:30-10:00
Wo: gesloten gesloten
Do: 8:30-17:00 9:30-10:00
Vr: 8:30-17:00 9:30-10:00

 

Schalkhaar

Frieswijkerweg 2
7433 RB SCHALKHAAR

088-1122153
Schalkhaar@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:30-10:30
Di: 8:30-17:00 9:30-10:30
Wo: 8:30-17:00 9:30-10:30
Do: 8:30-17:00 9:30-10:30
Vr: 8:30-17:00 9:30-10:30

 

Sint Annaparochie

Middelweg-West 176
9076 GE ST-ANNAPAROCHIE

088-1122154
Sintannaparochie@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 8:00-17:00 9:00-12:00
Di: 8:00-17:00 9:00-12:00
Wo: 8:00-17:00 9:00-12:00
Do: 8:30-16:00 9:00-12:00
Vr:    

 

Sneek

Jancko Douwamastraat 29a
8602 BK SNEEK

088-1122155
Sneek@gzasielzoekers.nl

Inloopspreekuur: bewoners kunnen tussen 9:00-10:00 een nummer pakken met een tijdstip er op.

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:00-12:00
Di: 8:30-17:00 9:00-12:00
Wo: 8:30-17:00 9:00-12:00
Do: 8:30-17:00 9:00-12:00
Vr: 8:30-17:00 9:00-12:00

 

Sweikhuizen

Moorheide 1
6174 RZ Sweikhuizen

088-1122160
Sweikhuizen@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma:    
Di: 8:30-17:00 9:00-10:00
Wo:    
Do: 8:30-17:00 9:00-10:00
Vr: 8:30-17:00 9:00-10:00

 

Ter Apel

Ter Apelervenen 4
9561 MC TER APEL

088-1122157
Terapel@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:00-10:00
Di: 8:30-17:00 9:00-10:00
Wo: 8:30-17:00 9:00-10:00
Do: 8:30-17:00 9:00-10:00
Vr: 8:30-17:00 9:00-10:00

 

Utrecht Joseph Haydnlaan

Joseph Haydnlaan 2
3533 AE UTRECHT

088-1122159
Utrechtjosephhaydnlaan@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:00-10:00
Di:    
Wo: 8:30-17:00 9:00-10:00
Do: 8:30-17:00 9:00-10:00
Vr: 8:30-17:00 9:00-10:00

 

Wageningen Keijenbergseweg

Keijenbergseweg 10
6705 BN WAGENINGEN

088-1122164
Wageningen@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:00-10:00
Di:    
Wo: 8:30-12:00 9:00-10:00
Do: 8:30-17:00 9:00-10:00
Vr:    

 

Wageningen Bosrandweg

Bosrandweg 20
6704 PH WAGENINGEN

088-1122162
Wageningen@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma:    
Di: 8:30-17:00 9:00-10:00
Wo: 13:30-17:00 13:30-14:00
Do:    
Vr: 8:30-17:00 9:00-10:00

 

Winterswijk

Amstelstraat 9
7103 JP WINTERSWIJK

088-1122166
Winterswijk@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:00-10:00
Di: 8:30-17:00 9:00-10:00
Wo: 8:30-17:00 9:00-10:00
Do:    
Vr: 8:30-17:00 9:00-10:00

 

Zutphen

Voorsterallee 1
7203 DN ZUTPHEN

088-1122168
Zutphen@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:15-10:00
Di: 8:30-17:00 9:15-10:00
Wo: 8:30-13:00 9:15-10:00
Do: 8:30-17:00 9:15-10:00
Vr: 8:30-17:00 9:15-10:00

 

Zweeloo

Witte Zandpad 1
7854 TW AALDEN

088-1122169
Zweeloo@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:00-10:00
Di: 8:30-17:00 9:00-10:00
Wo: 8:30-17:00 9:00-10:00
Do: 8:30-16:00 9:00-10:00
Vr: