Adres en openingstijden spreekuur

Heeft u een medische vraag of een medisch probleem? Dan kunt u naar het inloopspreekuur van GZA. Onderaan deze pagina kunt u zien waar en hoe laat het inloopspreekuur plaatsvindt.

Heeft u een dringende medische vraag en is GZA dicht? Dan kunt u altijd bellen met de Praktijklijn via nummer 088 – 112 2 112. Op maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 17:00 uur is de Praktijklijn te bereiken. Wanneer er sprake is van spoed kunt u de Praktijklijn 24 uur per dag, 7 dagen per week bereiken.

Op de pagina naar de dokter kunt u meer lezen over het inloopspreekuur en de Praktijklijn.  

Onze locaties

Almelo

Vriezenveenseweg 170A
7602 PV ALMELO

088-7156008
Almelo@gzasielzoekers.nl


Praktijk openInloopspreekuur
Ma:8:30-17:009:30-10:30
Di:8:30-17:009:30-10:30
Wo:8:30-17:009:30-10:30
Do:8:30-17:009:30-10:30
Vr:
Almere

Engelse mijl 6
1318 EN ALMERE

088-1122103
Almere@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Telefonisch spreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:00-12:00
Di: 8:30-17:00 9:00-12:00
Wo: 8:30-17:00 9:00-12:00
Do: 8:30-17:00 9:00-12:00
Vr: 8:30-15:00 9:00-12:00

 

Amersfoort

Utrechtseweg�266
3818 EW�AMERSFOORT

06-25689502
Amersfoort@gzasielzoekers.nl


Praktijk openInloopspreekuur
Ma:8:30-17:009:00-10:30
Di:
Wo:8:30-17:009:00-10:30
Do:
Vr:8:30-17:009:00-10:30
Amsterdam Willinklaan

Willinklaan 3
1067 SL AMSTERDAM

088-7150640
Amsterdam@gzasielzoekers.nl


Praktijk openInloopspreekuur
Ma:10:30-17:0014:30-15:30
Di:8:30-17:009:00-10:00
Wo:8:30-17:009:00-10:00
Do:8:30-15:009:00-10:00
Vr:8:30-17:009:00-10:00
Apeldoorn

Christiaan Geurtsweg 10
7335 JV APELDOORN

088-7159022
Apeldoorn@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Telefonisch spreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:00-10:00
Di: 8:30-17:00 9:00-10:00
Wo: gesloten gesloten
Do: 8:30-17:00 9:00-10:00
Vr: 8:30-17:00 9:00-10:00

 

Arnhem Elderhofseweg

Elderhofseweg 51
6842 CR ARNHEM

06-15024257
Arnhemelderhoeve@gzasielzoekers.nl


Praktijk openInloopspreekuur
Ma:8:30-17:0014:00-15:00
Di:8:30-17:0014:00-15:00
Wo:8:30-17:0014:00-15:00
Do:8:30-17:0014:00-15:00
Vr:
Arnhem Groningensingel

Groningensingel 1225
6835 HZ ARNHEM

088-7150909
Arnhemzuid@gzasielzoekers.nl


Praktijk openInloopspreekuur
Ma:8:30-17:009:00-10:00
Di:8:30-17:009:00-10:00
Wo:8:30-15:009:00-10:00
Do:8:30-12:009:00-10:00
Vr:
Assen

Schepersmaat 4
9405 TA ASSEN

Patiënten: 088-1122109
Overleg: 088-7154970
Assen@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Telefonisch spreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:00-12:00
Di: 8:30-17:00 9:00-12:00
Wo: 8:30-17:00 9:00-12:00
Do: 8:30-17:00 9:00-12:00
Vr: 8:30-17:00 9:00-12:00

 

Baexem

Exaeten 1
6095 PD BAEXEM

088-7156950
Baexem@gzasielzoekers.nl


Praktijk openInloopspreekuur
Ma:8:30-17:009:00-10:00
Di:8:30-17:009:00-10:00
Wo:8:30-17:009:00-10:00
Do:8:30-15:009:00-10:00
Vr:
Balk

Wikelerdyk 9a
8561 BD Balk

088-1122116
Balk@gzasielzoekers.nl

  Praktijk open Telefonisch spreekuur
Ma: 9:00-17:00 9:00-12:00
Di: 9:00-17:00 9:00-12:00
Wo: 9:00-17:00 9:00-12:00
Do: 9:00-17:00 9:00-12:00
Vr: gesloten gesloten

 

Budel

Randweg Oost 32
6021 PB BUDEL

088-7155874
Budel@gzasielzoekers.nl


Praktijk openInloopspreekuur
Ma:8:30-17:0013:00-14:00
Di:8:30-17:0013:00-14:00
Wo:8:30-17:0013:00-14:00
Do:8:30-17:0013:00-14:00
Vr:8:30-17:0013:00-14:00
Burgum

Elingslaan 63
9251 MN BURGUM

Patiënten: 088-1122119
Overleg: 088-7151681
Burgum@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Telefonisch spreekuur
Ma: 8:00-16:30 9:00-12:00
Di:    
Wo: 8:30-17:00 9:00-12:00
Do: 8:30-17:00 9:00-12:00
Vr: 8:00-16:30 9:00-12:00

 

Delfzijl

Zwet 40
9932 AB DELFZIJL

088-7153329
Delfzijl@gzasielzoekers.nl


Praktijk openInloopspreekuur
Ma:8:30-17:009:00-10:00
Di:8:30-17:009:00-10:00
Wo:
Do:8:30-17:009:00-10:00
Vr:8:30-13:009:00-10:00
Den Helder

Burg. Ritmeesterweg 20
1784 VN DEN HELDER

088-7159480
Denhelder@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:00-10:00
Di: 8:30-17:00 9:00-10:00
Wo: 8:30-17:00 9:00-10:00
Do: 8:30-17:00 9:00-10:00
Vr: 8:30-17:00 9:00-10:00

 

Drachten

Noorderend 2
9207 AL DRACHTEN

088-7159626
Drachten@gzasielzoekers.nl


Praktijk openInloopspreekuur
Ma:8:30-17:009:00-10:00
Di:8:30-17:009:00-10:00
Wo:12:30-17:00
Do:8:30-17:009:00-10:00
Vr:8:30-17:009:00-10:00
Dronten

Vossemeerdijk 40
8251 PN DRONTEN

088-7156521
Dronten@gzasielzoekers.nl


Praktijk openInloopspreekuur
Ma:8:30-17:009:00-10:00
Di:8:30-17:009:00-10:00
Wo:8:30-17:009:00-10:00
Do:8:30-17:009:00-10:00
Vr:8:30-17:009:00-10:00
Duinrell

Duinrell 1
2242 JP Wassenaar

088-1122126
Duinrell@gzasielzoekers.nl

  Praktijk open Telefonisch spreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:00-10:00
Di: 8:30-17:00 9:00-10:00
Wo: 8:30-17:00 9:00-10:00
Do: 8:30-17:00 9:00-10:00
Vr: 8:30-17:00 9:00-10:00

 

Echt

Pepinusbrug 2
6102 RJ ECHT

088-7150036
Echt@gzasielzoekers.nl


Praktijk openInloopspreekuur
Ma:8:30-17:009:00-10:00
Di:8:30-16:009:00-10:00
Wo:8:30-17:009:00-10:00
Do:
Vr:8:30-17:009:00-10:00
Emmen

Wilhelmsweg 85
7814 VG EMMEN

088-7154434
Emmen@gzasielzoekers.nl


Praktijk openInloopspreekuur
Ma:8:00-17:009:00-10:00
Di:8:30-17:009:00-10:00
Wo:
Do:8:30-17:009:00-10:00
Vr:8:30-17:009:00-10:00
Gilze

Prinsenbosch 2
5126 ND GILZE

088-7158130
Gilze@gzasielzoekers.nl


Praktijk openInloopspreekuur
Ma:8:30-17:009:00-10:00
Di:8:30-17:009:00-10:00
Wo:8:30-17:009:00-10:00
Do:8:30-17:009:00-10:00
Vr:8:30-17:009:00-10:00
Grave

Intendanceplantsoen 1
5363 VZ VELP

088-7150243
Grave@gzasielzoekers.nl


Praktijk openInloopspreekuur
Ma:8:30-17:009:00-10:00
Di:8:30-17:009:00-10:00
Wo:8:30-17:009:00-10:00
Do:8:30-17:009:00-10:00
Vr:
Hardenberg

Jachthuisweg 6d
7796 HJ HEEMSERVEEN

088-7158984
Hardenberg@gzasielzoekers.nl


Praktijk openInloopspreekuur
Ma:8:30-17:009:00-9:30
Di:8:30-17:009:00-9:30
Wo:8:30-12:309:00-9:30
Do:8:30-17:009:00-9:30
Vr:8:30-17:009:00-9:30
Harderwijk

Graaf Ottolaan 26
3843 AM HARDERWIJK

088-7152791
Harderwijk@gzasielzoekers.nl


Praktijk openInloopspreekuur
Ma:8:30-17:009:00-10:00
Di:8:30-17:009:00-10:00
Wo:8:30-17:009:00-10:00
Do:8:30-17:009:00-10:00
Vr:8:30-17:009:00-10:00
Heerhugowaard

Van Noortwijklaan 2
1701 BP HEERHUGOWAARD

088-7158050
Heerhugowaard@gzasielzoekers.nl


Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:00-10:00
Di: 8:30-17:00 9:00-10:00
Wo: 8:30-17:00 9:00-10:00
Do: 8:30-17:00 9:00-10:00
Vr: 8:30-17:00 9:00-10:00
Heerlen

Imstenrade 6
6419 PL HEERLEN

Patiënten: 088-1122137
Overleg: 088-7159330
Heerlen@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Telefonisch spreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:00-12:00
Di: 8:30-17:00 9:00-12:00
Wo: 8:30-17:00 9:00-12:00
Do: 8:30-17:00 9:00-12:00
Vr: gesloten gesloten
Hengelo

Havezatenlaan 2
7557 VZ Hengelo

Patiënten: 088-1122156
Overleg: 088-7155357
Hengelo@gzasielzoekers.nl

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma:    
Di: 8:30-17:00 9:00-12:00
Wo:    
Do: 8:30-17:00 9:00-12:00
Vr:    

 

Hoogeveen

Kinholtsweg 7
7909 CA HOOGEVEEN

088-7152141
Hoogeveen@gzasielzoekers.nl


Praktijk openInloopspreekuur
Ma:8:30-17:009:00-10:00
Di:8:30-17:009:00-10:00
Wo:
Do:8:30-17:009:00-10:00
Vr:8:30-17:009:00-10:00
Katwijk

1e Mientlaan 33-35
2223 LG KATWIJK

088-7150318
Katwijk@gzasielzoekers.nl


Praktijk openInloopspreekuur
Ma:9:00-17:009:15-10:15
Di:9:00-17:009:15-10:15
Wo:9:00-17:009:15-10:15
Do:9:00-17:009:15-10:15
Vr:9:00-17:009:15-10:15
Leersum

Hoogstraat 8
3956 NB LEERSUM

088-7152350
Leersum@gzasielzoekers.nl


Praktijk openInloopspreekuur
Ma:8:30-17:009:15-10:00
Di:8:30-17:009:15-10:00
Wo:
Do:8:30-17:009:15-10:00
Vr:8:30-17:009:15-10:00
Luttelgeest

Oosterringweg 41
8315 PS LUTTELGEEST

088-7159132
Luttelgeest@gzasielzoekers.nl


Praktijk openInloopspreekuur
Ma:8:30-17:009:00-10:00
Di:8:30-17:009:00-10:00
Wo:8:30-17:009:00-10:00
Do:8:30-17:009:00-10:00
Vr:8:30-17:009:00-10:00
Maastricht

Parkweg 20
6212 XN MAASTRICHT

088 – 11 22 143
Maastricht@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:00-10:00
Di: 8:30-17:00 9:00-10:00
Wo: 8:30-17:00 9:00-10:00
Do: 8:30-17:00 9:00-10:00
Vr: gesloten gesloten

 

Middelburg

Laurens Stommeweg 1
4335 AX MIDDELBURG

088-7158281
Middelburg@gzasielzoekers.nl


Praktijk openInloopspreekuur
Ma:8:30-17:009:30-10:30
Di:
Wo:8:30-17:009:30-10:30
Do:8:30-17:009:30-10:30
Vr:
Nijmegen

Dommer van Poldersveldtweg 112
6523 DC NIJMEGEN

Patiënten: 088-1122147
Overleg: 088-7158926
Nijmegendommer@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:15-12:00
Di: 8:30-17:00 9:15-12:00
Wo: gesloten gesloten
Do: 8:30-17:00 9:15-12:00
Vr: gesloten gesloten

 

Oisterwijk

Kievitsblekweg 4
5062 SV OISTERWIJK

088-7151240
Oisterwijk@gzasielzoekers.nl


Praktijk openInloopspreekuur
Ma:8:30-17:009:00-10:00
Di:8:30-17:009:00-10:00
Wo:8:30-17:009:00-10:00
Do:8:30-17:009:00-10:00
Vr:
Overloon

Stevensbeekseweg 14a
5825 JC OVERLOON

088-7158661
Overloon@gzasielzoekers.nl


Praktijk openInloopspreekuur
Ma:8:30-17:009:00-10:00
Di:8:30-17:009:00-10:00
Wo:8:30-17:009:00-10:00
Do:8:30-17:009:00-10:00
Vr:8:30-17:009:00-10:00
Rijswijk

Lange Kleiweg 80
2288 GK RIJSWIJK

088-7151995
Rijswijk@gzasielzoekers.nl


Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 8:00-16:30 9:00-10:00
Di: 8:00-16:30 9:00-10:00
Wo: 8:00-16:30 9:00-10:00
Do: 8:00-16:30 9:00-10:00
Vr: 8:00-16:30 9:00-10:00
Rotterdam

Edo Bergsmaweg 14
3077 PX ROTTERDAM

088-7151931
Rotterdam@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:30-10:00
Di: 8:30-17:00 9:30-10:00
Wo: gesloten gesloten
Do: 8:30-17:00 9:30-10:00
Vr: 8:30-17:00 9:30-10:00

 

Schalkhaar

Frieswijkerweg 2
7433 RB SCHALKHAAR

088-7154540
Schalkhaar@gzasielzoekers.nl


Praktijk openInloopspreekuur
Ma:8:30-17:009:30-10:30
Di:8:30-17:009:30-10:30
Wo:8:30-17:009:30-10:30
Do:8:30-17:009:30-10:30
Vr:8:30-17:009:30-10:30
Sint Annaparochie

Middelweg-West 176
9076 GE ST-ANNAPAROCHIE

088-7158409
Sintannaparochie@gzasielzoekers.nl


Praktijk openInloopspreekuur
Ma:8:00-17:009:00-12:00
Di:8:00-17:009:00-12:00
Wo:8:00-17:009:00-12:00
Do:8:30-16:009:00-12:00
Vr:
Sneek

Jancko Douwamastraat 29a
8602 BK SNEEK

088-1122155
Sneek@gzasielzoekers.nl

Inloopspreekuur: bewoners kunnen tussen 9:00-10:00 een nummer pakken met een tijdstip er op.

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:00-12:00
Di: 8:30-17:00 9:00-12:00
Wo: 8:30-17:00 9:00-12:00
Do: 8:30-17:00 9:00-12:00
Vr: 8:30-17:00 9:00-12:00

 

Sweikhuizen

Moorheide 1
6174 RZ Sweikhuizen

088-7156461
Sweikhuizen@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma:    
Di: 8:30-17:00 9:00-10:00
Wo:    
Do: 8:30-17:00 9:00-10:00
Vr: 8:30-17:00 9:00-10:00

 

Ter Apel

Ter Apelervenen 4
9561 MC TER APEL

088-7154614
Terapel@gzasielzoekers.nl


Praktijk openInloopspreekuur
Ma:8:30-17:009:00-10:00
Di:8:30-17:009:00-10:00
Wo:8:30-17:009:00-10:00
Do:8:30-17:009:00-10:00
Vr:8:30-17:009:00-10:00
Utrecht Joseph Haydnlaan

Joseph Haydnlaan 2
3533 AE UTRECHT

088-7150145
Utrechtjosephhaydnlaan@gzasielzoekers.nl


Praktijk openInloopspreekuur
Ma:8:30-17:009:00-10:00
Di:
Wo:8:30-17:009:00-10:00
Do:8:30-17:009:00-10:00
Vr:8:30-17:009:00-10:00
Wageningen Keijenbergseweg

Keijenbergseweg 10
6705 BN WAGENINGEN

088-7155927
Wageningen@gzasielzoekers.nl


Praktijk openInloopspreekuur
Ma:8:30-17:009:00-10:00
Di:
Wo:8:30-12:009:00-10:00
Do:8:30-17:009:00-10:00
Vr:
Wageningen Bosrandweg

Bosrandweg 20
6704 PH WAGENINGEN

088-7155630
Wageningen@gzasielzoekers.nl


Praktijk openInloopspreekuur
Ma:
Di:8:30-17:009:00-10:00
Wo:13:30-17:0013:30-14:00
Do:
Vr:8:30-17:009:00-10:00
Weert

Kazernelaan 101
6006 SP WEERT

088-7151889
Weert@gzasielzoekers.nl


Praktijk openInloopspreekuur
Ma:8:30-17:009:00-10:00
Di:8:30-17:009:00-10:00
Wo:13:00-17:00
Do:8:30-17:009:00-10:00
Vr:8:30-17:009:00-10:00
Winterswijk

Amstelstraat 9
7103 JP WINTERSWIJK

088-7156630
Winterswijk@gzasielzoekers.nl


Praktijk openInloopspreekuur
Ma:8:30-17:009:00-10:00
Di:8:30-17:009:00-10:00
Wo:8:30-17:009:00-10:00
Do:
Vr:8:30-17:009:00-10:00
Zutphen

Voorsterallee 1
7203 DN ZUTPHEN

088-7152299
Zutphen@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 8:30-17:00 9:15-10:00
Di: 8:30-17:00 9:15-10:00
Wo: 8:30-13:00 9:15-10:00
Do: 8:30-17:00 9:15-10:00
Vr: 8:30-17:00 9:15-10:00

 

Zweeloo

Witte Zandpad 1
7854 TW AALDEN

088-7153850
Zweeloo@gzasielzoekers.nl


Praktijk openInloopspreekuur
Ma:8:30-17:009:00-10:00
Di:8:30-17:009:00-10:00
Wo:8:30-17:009:00-10:00
Do:8:30-16:009:00-10:00
Vr:
Musselkanaal

De Brink 7
9581 TR MUSSELKANAAL

088 - 1122148
musselkanaal@gzasielzoekers.nl

 

  Praktijk open Inloopspreekuur
Ma: 9:00-12:00  
Di: 9:00-12:00  
Wo:    
Do: 9:00-12:00  
Vr: 9:00-12:00